CLF6045NIT-4R7N-D TDK
  • Part Number: CLF6045NIT-4R7N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.3A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF6045NIT-4R7N-D TDK
    CLF6045NIT-4R7N-D TDK
    CLF6045NIT-4R7N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045NIT-4R7N-D is described as FIXED IND 4.7UH 3.3A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V