CLF6045NIT-2R2N-D TDK
  • Part Number: CLF6045NIT-2R2N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 4.1A 20 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF6045NIT-2R2N-D TDK
    CLF6045NIT-2R2N-D TDK
    CLF6045NIT-2R2N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045NIT-2R2N-D is described as FIXED IND 2.2UH 4.1A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN