CLF5030NIT-330M-D TDK
  • Part Number: CLF5030NIT-330M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 880MA 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF5030NIT-330M-D TDK
    CLF5030NIT-330M-D TDK
    CLF5030NIT-330M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF5030NIT-330M-D is described as FIXED IND 33UH 880MA 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT