CLF12577NIT-471M-D TDK
  • Part Number: CLF12577NIT-471M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 470UH 1.1A 708 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12577NIT-471M-D TDK
    CLF12577NIT-471M-D TDK
    CLF12577NIT-471M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12577NIT-471M-D is described as FIXED IND 470UH 1.1A 708 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"