CLF12577NIT-470M-D TDK
  • Part Number: CLF12577NIT-470M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 3.2A 79.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12577NIT-470M-D TDK
    CLF12577NIT-470M-D TDK
    CLF12577NIT-470M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12577NIT-470M-D is described as FIXED IND 47UH 3.2A 79.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.