CLF12577NIT-220M-D TDK
  • Part Number: CLF12577NIT-220M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 4.5A 32.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12577NIT-220M-D TDK
    CLF12577NIT-220M-D TDK
    CLF12577NIT-220M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12577NIT-220M-D is described as FIXED IND 22UH 4.5A 32.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM