CLF12577NIT-101M-D TDK
  • Part Number: CLF12577NIT-101M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 2.6A 132 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12577NIT-101M-D TDK
    CLF12577NIT-101M-D TDK
    CLF12577NIT-101M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12577NIT-101M-D is described as FIXED IND 100UH 2.6A 132 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM