CLF12577NIT-100M-D TDK
  • Part Number: CLF12577NIT-100M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 7.7A 14.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12577NIT-100M-D TDK
    CLF12577NIT-100M-D TDK
    CLF12577NIT-100M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12577NIT-100M-D is described as FIXED IND 10UH 7.7A 14.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM