CLF12555T-6R8N-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-6R8N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-6R8N-CA TDK
    CLF12555T-6R8N-CA TDK
    CLF12555T-6R8N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-6R8N-CA is described as FIXED IND 6.8UH 4.7A 19.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM