CLF12555T-680M-H TDK
  • Part Number: CLF12555T-680M-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,699
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-680M-H TDK
    CLF12555T-680M-H TDK
    CLF12555T-680M-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-680M-H is described as FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM