CLF12555T-680M TDK
  • Part Number: CLF12555T-680M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,073
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-680M TDK
    CLF12555T-680M TDK
    CLF12555T-680M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-680M is described as FIXED IND 68UH 1.6A 125 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM