CLF12555T-4R7N TDK
  • Part Number: CLF12555T-4R7N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.3A 11.7 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-4R7N TDK
    CLF12555T-4R7N TDK
    CLF12555T-4R7N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-4R7N is described as FIXED IND 4.7UH 5.3A 11.7 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.