CLF12555T-470M TDK
  • Part Number: CLF12555T-470M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,951
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-470M TDK
    CLF12555T-470M TDK
    CLF12555T-470M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-470M is described as FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM