CLF12555T-3R3N-H TDK
  • Part Number: CLF12555T-3R3N-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-3R3N-H TDK
    CLF12555T-3R3N-H TDK
    CLF12555T-3R3N-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-3R3N-H is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP