CLF12555T-3R3N-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-3R3N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-3R3N-CA TDK
    CLF12555T-3R3N-CA TDK
    CLF12555T-3R3N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-3R3N-CA is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 13.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.