CLF12555T-3R3N TDK
  • Part Number: CLF12555T-3R3N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,182
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-3R3N TDK
    CLF12555T-3R3N TDK
    CLF12555T-3R3N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-3R3N is described as FIXED IND 3.3UH 5.7A 10.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X