CLF12555T-330M-D TDK
  • Part Number: CLF12555T-330M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-330M-D TDK
    CLF12555T-330M-D TDK
    CLF12555T-330M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-330M-D is described as FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.