CLF12555T-221M-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-221M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 900MA 444 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-221M-CA TDK
    CLF12555T-221M-CA TDK
    CLF12555T-221M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-221M-CA is described as FIXED IND 220UH 900MA 444 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23