CLF12555T-220M TDK
  • Part Number: CLF12555T-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.8A 43 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,685
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-220M TDK
    CLF12555T-220M TDK
    CLF12555T-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-220M is described as FIXED IND 22UH 2.8A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE