CLF12555T-1R5N TDK
  • Part Number: CLF12555T-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 6.7A 7.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,842
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-1R5N TDK
    CLF12555T-1R5N TDK
    CLF12555T-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 6.7A 7.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG