CLF12555T-1R0N-H TDK
  • Part Number: CLF12555T-1R0N-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-1R0N-H TDK
    CLF12555T-1R0N-H TDK
    CLF12555T-1R0N-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-1R0N-H is described as FIXED IND 1UH 7.3A 6.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP