CLF12555T-1R0N-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 7.3A 8.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-1R0N-CA TDK
    CLF12555T-1R0N-CA TDK
    CLF12555T-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 7.3A 8.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.