CLF12555T-151M-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-151M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 1.1A 312 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-151M-CA TDK
    CLF12555T-151M-CA TDK
    CLF12555T-151M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-151M-CA is described as FIXED IND 150UH 1.1A 312 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL