CLF12555T-150M-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 3.2A 37.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-150M-CA TDK
    CLF12555T-150M-CA TDK
    CLF12555T-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 3.2A 37.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED