CLF12555T-100M-D TDK
  • Part Number: CLF12555T-100M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 3.9A 21 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF12555T-100M-D TDK
    CLF12555T-100M-D TDK
    CLF12555T-100M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-100M-D is described as FIXED IND 10UH 3.9A 21 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"