CLF12555T-100M-CA TDK
  • Part Number: CLF12555T-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 3.9A 25.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF12555T-100M-CA TDK
    CLF12555T-100M-CA TDK
    CLF12555T-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF12555T-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 3.9A 25.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE