CLF10060NIT-6R8N-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-6R8N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 6.6A 16.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-6R8N-D TDK
    CLF10060NIT-6R8N-D TDK
    CLF10060NIT-6R8N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-6R8N-D is described as FIXED IND 6.8UH 6.6A 16.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM