CLF10060NIT-3R3N-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-3R3N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 8.1A 11.05 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-3R3N-D TDK
    CLF10060NIT-3R3N-D TDK
    CLF10060NIT-3R3N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-3R3N-D is described as FIXED IND 3.3UH 8.1A 11.05 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS