CLF10060NIT-330M-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-330M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 2.9A 73.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-330M-D TDK
    CLF10060NIT-330M-D TDK
    CLF10060NIT-330M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-330M-D is described as FIXED IND 33UH 2.9A 73.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM