CLF10060NIT-220M-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-220M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 3.3A 51.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-220M-D TDK
    CLF10060NIT-220M-D TDK
    CLF10060NIT-220M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-220M-D is described as FIXED IND 22UH 3.3A 51.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F