CLF10060NIT-1R0N-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-1R0N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 10.5A 7.02 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-1R0N-D TDK
    CLF10060NIT-1R0N-D TDK
    CLF10060NIT-1R0N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-1R0N-D is described as FIXED IND 1UH 10.5A 7.02 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB