CLF10060NIT-150M-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-150M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 4.1A 36 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-150M-D TDK
    CLF10060NIT-150M-D TDK
    CLF10060NIT-150M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-150M-D is described as FIXED IND 15UH 4.1A 36 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.