CLF10060NIT-101M-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-101M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1.9A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-101M-D TDK
    CLF10060NIT-101M-D TDK
    CLF10060NIT-101M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-101M-D is described as FIXED IND 100UH 1.9A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM