CLF10060NIT-100M-D TDK
  • Part Number: CLF10060NIT-100M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 5.8A 20.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10060NIT-100M-D TDK
    CLF10060NIT-100M-D TDK
    CLF10060NIT-100M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10060NIT-100M-D is described as FIXED IND 10UH 5.8A 20.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.