CLF10040T-680M-H TDK
  • Part Number: CLF10040T-680M-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.6A 180 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-680M-H TDK
    CLF10040T-680M-H TDK
    CLF10040T-680M-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-680M-H is described as FIXED IND 68UH 1.6A 180 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM