CLF10040T-680M-D TDK
  • Part Number: CLF10040T-680M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.1A 180 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,413
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-680M-D TDK
    CLF10040T-680M-D TDK
    CLF10040T-680M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-680M-D is described as FIXED IND 68UH 1.1A 180 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"