CLF10040T-680M-CA TDK
  • Part Number: CLF10040T-680M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.1A 216 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10040T-680M-CA TDK
    CLF10040T-680M-CA TDK
    CLF10040T-680M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-680M-CA is described as FIXED IND 68UH 1.1A 216 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM