CLF10040T-4R7N-CA TDK
  • Part Number: CLF10040T-4R7N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10040T-4R7N-CA TDK
    CLF10040T-4R7N-CA TDK
    CLF10040T-4R7N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-4R7N-CA is described as FIXED IND 4.7UH 4.2A 18.85 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE