CLF10040T-471M TDK
  • Part Number: CLF10040T-471M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 470UH 440MA 1.21 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-471M TDK
    CLF10040T-471M TDK
    CLF10040T-471M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-471M is described as FIXED IND 470UH 440MA 1.21 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"