CLF10040T-470M TDK
  • Part Number: CLF10040T-470M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.3A 125 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,007
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-470M TDK
    CLF10040T-470M TDK
    CLF10040T-470M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-470M is described as FIXED IND 47UH 1.3A 125 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.