CLF10040T-3R3N-D TDK
  • Part Number: CLF10040T-3R3N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.8A 11 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,376
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-3R3N-D TDK
    CLF10040T-3R3N-D TDK
    CLF10040T-3R3N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-3R3N-D is described as FIXED IND 3.3UH 4.8A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.