CLF10040T-331M-D TDK
  • Part Number: CLF10040T-331M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-331M-D TDK
    CLF10040T-331M-D TDK
    CLF10040T-331M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-331M-D is described as FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM