CLF10040T-331M-CA TDK
  • Part Number: CLF10040T-331M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF10040T-331M-CA TDK
    CLF10040T-331M-CA TDK
    CLF10040T-331M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-331M-CA is described as FIXED IND 330UH 530MA 1.032 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.