CLF10040T-331M TDK
  • Part Number: CLF10040T-331M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,458
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-331M TDK
    CLF10040T-331M TDK
    CLF10040T-331M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-331M is described as FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.