CLF10040T-2R2N TDK
  • Part Number: CLF10040T-2R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5A 9.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,952
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-2R2N TDK
    CLF10040T-2R2N TDK
    CLF10040T-2R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 5A 9.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.