CLF10040T-1R0N TDK
  • Part Number: CLF10040T-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-1R0N TDK
    CLF10040T-1R0N TDK
    CLF10040T-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-1R0N is described as FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.