CLF10040T-151M-H TDK
  • Part Number: CLF10040T-151M-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 1A 380 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,247
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-151M-H TDK
    CLF10040T-151M-H TDK
    CLF10040T-151M-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-151M-H is described as FIXED IND 150UH 1A 380 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE