CLF10040T-150M-H TDK
  • Part Number: CLF10040T-150M-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 3.2A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,834
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-150M-H TDK
    CLF10040T-150M-H TDK
    CLF10040T-150M-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-150M-H is described as FIXED IND 15UH 3.2A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL