CLF10040T-150M-D TDK
  • Part Number: CLF10040T-150M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 2.5A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-150M-D TDK
    CLF10040T-150M-D TDK
    CLF10040T-150M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-150M-D is described as FIXED IND 15UH 2.5A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE