CLF10040T-101M-H TDK
  • Part Number: CLF10040T-101M-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1.3A 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,862
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF10040T-101M-H TDK
    CLF10040T-101M-H TDK
    CLF10040T-101M-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF10040T-101M-H is described as FIXED IND 100UH 1.3A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.